У зв'язку з відключенням світла, якщо сервісний центр не бере слухавку – прохання писати в месенджери – Вайбер або Телеграм на номер 066-013-67-98 або на пошту service@armytek-market.com.ua.


Просимо вибачення за незручності.

Який термін гарантії на ліхтарі Armytek

Канадська компанія Аrmytek надає 10 років гарантії на кожен виріб. Гарантія поширюється на всі товари, крім батарей, зарядних пристроїв, кнопок і сполучних роз'ємів. Гарантія діє з моменту покупки і при наявності документа, що підтверджує придбання товару. Безкоштовно полагодимо, замінимо будь-які вироби або їх частини, якщо в таких є дефекти. Сервіс надається за умови дотримання клієнтом правил експлуатації та догляду за пристроєм. Гарантійному ремонту і заміні не підлягають ті пристрої, які не мають дефектів і працюють нормальним чином. Також ремонту і заміні не підлягають ліхтарі Armytek, якщо на них є дефекти, обумовлені неправильною експлуатацією, застосуванням не за призначенням, необережністю в поводженні, недотриманням правил догляду. Крім того, гарантійний ремонт або заміна товару неможливі в разі, якщо дефекти з'явилися внаслідок ремонту не уповноваженими на те особами.

Тестовий період-14 днів

Повертаємо покупцеві всю суму, витрачену на покупку, якщо протягом 14 календарних днів він відмовляється від придбання. Повернення можливе лише за умови повного збереження товарного вигляду виробу, його комплектності та цілісності упаковки.

Догляд за виробом і зберігання

  • дотримуйтесь завжди правил інструкції по застосуванню товару;
  • компанія не несе відповідальності за неполадки в електричних приладах, викликані дією магніту в освітлювальному пристрої;
  • використовуйте тільки ті елементи живлення, які дозволено застосовувати в пристрої, згідно з інструкцією;
  • утримайтеся від зміни конструкції ліхтаря або окремих його елементів, інакше ви позбудетеся гарантії на виріб;
  • очищайте від бруду і старого мастила різьблення і кільця ущільнювачів ліхтаря. Надійний захист виробу від вологи і пилу неможлива при наявності зношених ущільнювачів. Забруднення і відсутність мастила викликають швидкий знос ущільнювачів і різьблення.

Повернення або обмін товару

На всі товари, придбані в магазині Аrmytek-market.com.ua, поширюється дія Закону України»Про захист прав споживачів".

Як повернути або обміняти покупку

  1. Потрібно звернутися до представника магазину.
  2. При наявності у покупця гарантійного талона, який підтверджує покупку на території України, повертаємо гроші і/або міняємо товар. Дата та /або час процедури затверджується з представником магазину Аrmytek-market.
  3. Якщо на товарі виявляють механічні пошкодження, його передають на огляд в сервісний центр.

Забезпечимо клієнтам повернення та /або обмін покупки оперативно і без зайвих труднощів.